N A S Z AD Z I A ł A L N O Ś Ć

Świadczymy usługi dźwigowe i zwyżką od 1989 roku, posiadamy żurawie samochodowe o udźwigu do 20 ton z wyspecjalizowaną obsługą operatorską oraz zwyżki teleskopowe na podwoziu ciężarowym o wysokości 18 metrów.

Oferujemy usługi dźwigowe żurawiami samojezdnymi oraz zwyżką (podnośnik koszowy) na podwozi ciężarowym na terenie województwa śląskiego.

Zajmujemy się montażami i demontażami konstrukcji, stawianiem słupów energetycznych i telekomunikacyjnych, załadunkiem kontenerów oraz innymi pracami specjalistycznymi. Świadczymy również usługi koparko-ładowarką. Naszą ofertę wyróżniają konkurencyjne ceny! Nasza oferta jest skierowana do firm budowlanych jak i klientów prywatnych.

Zapewniamy naszym kontrahentom bardzo wysoki poziom świadczonych usług. Zawsze staramy się przestrzegać terminów i być elastycznymi według potrzeb klientów. Wysoki profesjonalizm naszego personelu oraz doskonała jakość świadczonych usług pozwala zapewnić naszym klientom pełne zadowolenie. Wszystkie maszyny mają niezbędne badania i certyfikaty, co zapewnia bezpieczną i bezawaryjną pracę.

Pragniemy zachęcić Państwa do współpracy mając nadzieję, iż dołączycie Państwo do grona stałych, usatysfakcjonowanych klientów naszej firmy.

line

O F E R T AF I R M Y

porsche

USŁUGI DZWIGIEM

Doświadczeni operatorzy,
montaż konstrukcji,
demontaż konstrukcji,
stawianie słupów energetycznych,

zapytaj o cenę

DZWIGI

Posiadamy żurawie samochodowe (samojezdnymi) o udźwigu do 20 ton z wyspecjalizowaną obsługą operatorską.

porsche1

USŁUGI ZWYŻKĄ

Oferujemy popularny podnośnik koszowy
o wysokości 18 m.

zapytaj o cenę

PODNOŚNIK KOSZOWY

Posiadamy zwyżki teleskopowe na podwoziu ciężarowym o wysokości 18 metrów z wyspecjalizowaną obsługą operatorską.